Beh1

Vyběhneme za Sluníčkem: Premiérový ročník ve výsledcích

Výsledky 1. ročníku : 2014

Děti do 3 let:
1. Mikuláš Vajda
2. Tea Machálek
3. Elen Dosedělová
4. Jiří Kunčík
5. Barbora Fuchsíková
6. Lucie Slavíková
7. Agáta Sedlářová
8. Ema Přibylová
9. Patrik Bartošík
10. Jakub Žurek

Děti 3 – 4 roky:
1. Ema Machálek
2. Robin Kovárník
3. David Chovaneček
4. Adéla Kokešová
5. Amálie Wehowská
6. Ema Czudková
7. Jakub Fuchsík
8. Lukáš Drastík
9. Matěj Bartošík
10. Michaela Štroblová
11. Nikola Bůžková
12. Tereza Slavíková
13. Karel Klement
14. Tadeáš Dvorský
15. Anna Balážová

Děti 5 – 6 let:
1. Richard Varyš
2. Daniel Grabiáš
3. Patrik Bůžek
4. Matěj Matýsek
5. Elenka Honková
6. Ivana Salichová
7. Matyáš Kavan
8. Sofie Mrázová
9. Jakub Schuster
10. Jiří Brhel
11. Daniel Chmel
12. Martin Maschke

Děti 2005-2006 (kluci):
1. Vojta Hranoš
2. Filip Kokeš
3. Matěj Borunský
4. Richard Kovárník
5. Dan Suckdol
6. Robin Matýsek
7. Jonáš Salich
8. Matěj Drastík
9. Patrik Wehowský
10. Adam Sedláček
11. Filip Müller
12. Tomáš Šimeček
13. Jan Brhel
14. Vilém Hodný
15. Jakub Klement

Děti 2005-2006 (holky):
1. Tereza Matýsková
2. Nikola Chovanečková
3. Veronika Kokešová
4. Sára Šubíková
5. Kateřina Gebauerová
6. Karolína Šenková
7. Nikola Gorovská
8. Kristýna Chmelová

Děti 2003-2004 (kluci):
1. Tomáš Rataj
2. Jakub Dzida
3. Šimon Henčl
4. Adam Vavříček
5. Tadeáš Věntus
6. Matyáš Marek
7. Adam Kavan

Děti 2003-2004 (holky):
1. Lucie Schusterová
2. Adéla Grabiášová
3. Magdaléna Tomešová
4. Lucie Habrlantová

Děti 2001-2002:
1. Filip Stromský
2. Adam Šubík
3. Jan Vavříček
4. Karel Baštýř
5. Natálie Kokešová
6. Sebastian Švančar
7. Jan Müller
8. Ondřej Marek
9. David Vavříček

Muži do 20 let:
1. Jakub Kubín 18:13,51
2. Martin Sobotka 19:08,49
3. Petr Habrlant 19:27,90
4. Michal Markovič 20:52,06
5. Roman Kováč 22:58,52
6. Tomáš Kupka 23:53,86
7. Patrik Baláž 23:59,58
8. Martin Novák 24:02,64
9. Dominik Kováč 24:02,64
10. Rudolf Novák 25:31,85
11. Ondřej Novák 25:50,14
12. Petr Gažik 26:27,87
13. Ondra Gažik 31:23,08

Ženy do 20 let:
1. Vendula Hluchá 20:18,33
2. Markéta Kubíčková 22:32,46
3. Renata Nováková 31:54,47

Muži 20 – 30 let:
1. Michal Poledník 17:06,00
2. Miloš Šmirjád 17:20,26
3. Marek Elek 18:37,10
4. Vladimír Břichnáč 19:40,43
5. Marek Mikšan 19:49,73
6. František Seifried 20:05,07
7. Štěpán Lamich 20:49,62
8. Jakub Šiřina 22:09,11
9. David Pacholek 22:29,86
10. Petr Theuer 23:15,14
11. David Kubín 23:22,23
12. Kryštof Vlček 23:39,91
13. Ivan Duš 24:50,64
14. Petr Dušek 25:04,57
15. Jiří Kunčík 25:06,84
16. David Chmel 29:50,00

Ženy 20 – 30 let:
1. Adéla Esentierová 19:41,16
2. Petra Pravdová 25:53,59

30 – 40 let:
1. Martin Moša 21:32,92
2. Dalibor Halátek 22:10,39
3. Ladislav Machálek 22:31,15
4. David Hlaváček 22:59,08
5. Tomáš Sochora 23:47,55
6. Petr Brhel 24:26,85
7. Marek Vinárek 25:33,73
8. Tomáš Bolik 27:16,20

Ženy 30 – 40 let:
1. Lucie Vinárková 25:33,54
2. Adriana Andres 27:00,43
3. Denisa Machálek 27:02,51
4. Michaela Kubánková 27:58,68
5. Jana Helebrandová 29:24,35
6. Simona Brhelová 31:43,98

Muži 40 – 50 let:
1. Marek Skapa 17:21,54
2. Roman Baláž 17:38,06
3. Roman Jašek 20:24,26
4. Marek Stromský 20:41,14
5. Jan Baránek 21:44,49
6. Petr Czudek 22:04,48
7. Tomáš Andres 23:04,77

Ženy nad 40 let:
1. Jaroslava Pokorová 20:56,39
2. Vladimíra Hadamčíková 29:59,01

Muži nad 50 let:
1. Jiří Zátopek 17:54,80
2. Karel Stuchlík (1961) 22:21,41
3. Luboš Markovič 22:33,14
4. Jiří Kupka 24:18,42
5. Karel Stuchlík (1937) 26:02,66
6. Jaroslav Gaman 32:16,64

Více podrobností a obsáhlou fotogalerii naleznete na webu Opavského a hlučínského deníku.

Beh2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>